Eurovíkendy

Chcete zažít něco netradičního, užít si pár skvělých chvil ve víru velkoměsta? Tak to začněte uvažovat o eurovíkendech, jako té nejlepší možnosti. Eurovíkendy vám za skvělé ceny nabídnou vše, co pro krátkou dovolenou potřebujete – cestu, ubytování, stravování. Na vás zbývá už jen pořádně si to užít.

Užijte si krásné romantické chvíle s partnerem, vyrazte s přáteli na koncert vaši oblíbené světové skupiny, zpříjemněte si služební cestu na výstavu či veletrh. Tohle vše můžete užívat bez potíží a složitého plánování díky eurovíkendům .

Na víkend do evropských metropolí

Stačí si vybrat z nepřeberné nabídky několika předních cestovních společností, které právě takové zážitky nabízejí v úhledných balíčcích. Ceny nejčastěji zahrnují dopravu, povětšinou formou letecké cesty, dále pak ubytování se snídaní a transfer z místa příjezdu k ubytování.

Luxusnější a komplexnější balíčky nabízejí pro váš eurovíkend třeba i česky hovořícího průvodce, různé vybrané výlety do galerií, muzeí a na významné památky, u kterých by bylo snad až ostudou je nevidět (Eifelova věž, Věž v Pise, Big Ben ad.).

Velkou výhodou je mít pro eurovíkend domluvené i pojištění. Vždy si pořádně pročtěte, co vše vám balíček nabízí, abyste si například s sebou nevezly kilové zásoby jídla, když máte zajištěnou plnou penzi.

Eurovíkend jako splněný sen

Je jen na vás, kam vyrazit. A je také jen na vás, kde všude a jak dlouho se budete zdržovat. Když chcete vzít přítelkyni na procházku po francouzském venkově, můžete si to spojit s návštěvou vinohradů a další den můžete strávit v luxusních wellnes centrech například v Belgii nebo vzít svou drahou na tulipánové zahrady v Holandsku.

Pro extenzivnější zážitky můžete zamířit s kamarády na londýnskou Chelsea, druhý den na Arsenal a večer strávit v nějakém vyhlášeném londýnském klubu.

Největší výhoda eurovíkendů spočívá právě v tom, že jsou jen na víkend. Můžete si je tedy skvěle vtěsnat do vašeho pracovního nebo studentského harmonogramu a nemusíte si složitě vybírat dovolenou. Navíc díky kratší době, či spíše méně nocím v hotelu, utratíte značně nižší částku. Ale co je hlavní – eurovíkendy nabízejí tolik možností, že je snadné si vybrat, respektive najít sám sebe v dané nabídce. Sport, kultura, večírky, umění - to vše, na nejvyšší evropské úrovni, vám eurovíkendy přiblíží.

Náhodné fotky z vašich cest

Kanada_129
Kanada_154
Kanada_90
Austrálie_55

Ze středomoří Oblíbený ostrov Hvar

Stále více Čechů tráví dovolenou na chorvatských ostrovech. Mezi nejoblíbenější pak patří ostrov Hvar, který se nachází ve střední Dalmácii mezi ostrovy Brač, Vis a Korčula. Ostrov nabízí historické město Hvar, okouzlující přírodu i spoustu krásných pláží, které vyhledává většina z nás.

Celý článek

Naši sousedé Krásy německých měst

Takřka každé větší německé město nabízí historickou čtvrť, ve které můžete navštívit nejednu památku. Navíc jsou německé městské slavnosti vyhlášené po celém světě, a tak řada z nás německá města navštěvuje stále častěji. Je proto dobré se s nimi seznámit trochu blíže.

Celý článek

Z Afriky Hurghada, turistický ráj

Snad nejoblíbenější destinací Egypta je pro Čechy přístavní město Hurghada, která nabízí stovky moderních hotelů, nekončící noční život, nekonečné písčité pláže a také krásy podmořského světa. Navíc je zde turistická sezóna po celý rok - neváhejte a navštivte Hurghadu také!

Celý článek

Tropické ráje Neobjevený ostrov Niue

Na zemi snad nenajdete místo, které by bylo nám, středoevropanům vzdálenější. Malinkatý ostrov v Pacifiku, jež je tak odlehlý, že se k němu nedá téměř dostat. I přesto tady najdeme krásy, které nás přitahují. Objevte nádhery tropického ráje na ostrově Niue.

Celý článek